ARIZA SERVİS

Jeneratör grupları; işletmelerin can damarı elektrik enerjisinin olmadığı veya yeterli gelmediği durumlar için sigorta vazifesi görmektedir. Ancak bu önemli ekipmanın arıza durumunda hızlı ve yerinde arıza tespit hizmeti de bir o kadar önem kazanmaktadır. Firmamız ise bu kısımda devreye girerek çabuk , doğru, ve ekonomik hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Deneyimli kadrosu sayesinde her türlü jeneratör grubuna ait motor, alternatör, elektriksel (pano ve bağlantı ekipmanları) ve elektroniksel arıza, tamir ve onarımı; her güçteki alternatör bobinajı, manuel ve otomatik transfer panolarının tamir ve onarım hizmetlerini uygun seçeneklerle kaliteye verdiğimiz önemle garantili olarak yerine getiriyoruz.

Benzinli ve dizel, kabinli ve kabinsiz, manuel veya otomatik kumandalı, monofaze veya trifaze 2,2 kVA güçten 2500 kVA gücündeki jenerator gruplarının tümünün tamir ve onarımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Unutulmamalıdır ki jeneratör gruplarına arıza olmaksızın yapılacak düzenli periyodik bakım cihaz ömrünü maksimuma çıkartmasının yanı sıra arıza esnasında karşılaşılacak maddi zararlarına karşı işletmeleri koruyacaktır.

Servis Talep Formu için tıklayınız

TOP